skrzyszow-lisia-gora-ipmap

Gminy Skrzyszów oraz Lisia Góra dołączyły do grona Użytkowników modułu IPemuia służącego do prowadzenia Ewidencji miejscowości, ulic i adresów (EMUiA) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 9 stycznia 2012r.

Obie Gminy zdecydowały się na powierzenie nam wszelkich czynności związanych z zasileniem bazy danych i tym samym otrzymały rozwiązanie gotowe do natychmiastowej pracy.

W połączeniu z wdrożonym wcześniej Systemem Informacji Przestrzennej IPmap, uzyskały one bardzo szerokie możliwości pracy z danymi. Bezpieczeństwo, szybkość i niezawodność systemu sprawia, że praca jest bardziej efektywna, a petenci są zadowoleni ze sprawnej i szybkiej obsługi.

Nie warto zwlekać i męczyć się z obsługą programów przeznaczonych do prowadzenia ewidencji ale nie spełniających należycie swojego zadania. IPemuia stanowi alternatywę i doskonałe rozwiązanie, które zapewni bezproblemową i komfortową pracę. Jeżeli chcecie Państwo dołączyć do Gmin, które pracują efektywniej – zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu prezentacji.