Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu.

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim Partnerom za kolejny rok współpracy. Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie ze sobą dużo ciekawych pomysłów, które będziemy mogli przenieść do naszych rozwiązań i tym samym ułatwić Państwa pracę.

Kolejna gmina z powiatu tarnowskiego z Systemem IPmap

Rzepiennik Strzyżewski to już 8 gmina z powiatu tarnowskiego, która zdecydowała się na współpracę z naszą firmą w temacie zarządzania informacją przestrzenną. Z Systemu IPmap oraz oferowanych przez nas usług korzystają między innymi bezpośrednio sąsiadujące gminy: Ciężkowice, Tuchów oraz Szerzyny.Czytaj więcej »

Forum Gospodarki Przestrzennej Gmin

Z przyjemnością informujemy, iż przystąpiliśmy do Forum Gospodarki Przestrzennej Gmin funkcjonującego przy Małopolskim Instytucie Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie. Początki Forum sięgają roku 1994, a jego Członkami w przeważającej większości są reprezentanci gmin i powiatów z Małopolski. Czytaj więcej »

XXV Kongres Uzdrowisk Polskich

W dniach 2-4 czerwca 2016 r. w Ciechocinku odbywał się XXV Kongres Gmin Uzdrowiskowych. Było to wydarzenie wpisane w Obchody 180-lecia Uzdrowiska Ciechocinek, które zostały objęte Honorowym Patronatem przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.
W przeddzień uroczystego otwarcia Kongresu miało miejsce Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP. Czytaj więcej »

Nowe możliwości w Dąbrowie Tarnowskiej

Nawiązując do hasła zawartego w logo, Dąbrowa Tarnowska otwiera się na nowe możliwości i wdraża System Informacji Przestrzennej IPmap.
SIP to większe możliwości zarówno dla samego Urzędu jak i mieszkańców, potencjalnych inwestorów oraz osób odwiedzających teren Gminy w celach turystycznych.Czytaj więcej »