Nowoczesne podejście do zarządzania nieruchomościami gminnymi i formami władania

Za kilka miesięcy pracownicy Urzędu Gminy Wierzchosławice będą mogli w jeszcze prostszy i efektywniejszy sposób zarządzać danymi odnośnie nieruchomości gminnych oraz powiązanych z nimi formami władania. Będzie to możliwie dzięki rozpoczęciu współpracy w zakresie wdrożenia nowoczesnego oprogramowania do gospodarki nieruchomościami gminy o nazwie IPmienie.Czytaj więcej »

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu.

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim Partnerom za kolejny rok współpracy. Mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie ze sobą dużo ciekawych pomysłów, które będziemy mogli przenieść do naszych rozwiązań i tym samym ułatwić Państwa pracę.

Forum Gospodarki Przestrzennej Gmin

Z przyjemnością informujemy, iż przystąpiliśmy do Forum Gospodarki Przestrzennej Gmin funkcjonującego przy Małopolskim Instytucie Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie. Początki Forum sięgają roku 1994, a jego Członkami w przeważającej większości są reprezentanci gmin i starostw z Małopolski. Czytaj więcej »

XXV Kongres Uzdrowisk Polskich

W dniach 2-4 czerwca 2016 r. w Ciechocinku odbywał się XXV Kongres Gmin Uzdrowiskowych. Było to wydarzenie wpisane w Obchody 180-lecia Uzdrowiska Ciechocinek, które zostały objęte Honorowym Patronatem przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.
W przeddzień uroczystego otwarcia Kongresu miało miejsce Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP. Czytaj więcej »

krynica-zdroj-ipmap

Krynica-Zdrój z systemem IPmap

Niezwykle miło nam poinformować, iż do grona gmin korzystających z Systemu Informacji Przestrzennej IPmap dołączy kolejna gmina uzdrowiskowa – Krynica-Zdrój. Tak jak w przypadku wszystkich naszych wdrożeń, szczególną uwagę skupiamy na realnych korzyściach płynących z wykorzystania systemu IPmap podczas wykonywania codziennych obowiązków w Urzędzie.Czytaj więcej »